Fotografie pre Váš biznis

Fotografické služby

Produktová a reklamná fotografia.

Viac info

fotografovanie nehnuteľnosti

Nafotíme interiér/exteriér Vášho hotela, penziónu, apartmánu, atď.

Zaručená vysoká kvalita pre web a booking.

Viac info

sociálne siete

Fotenie a tvorba obsahu pre Vaše sociálne siete.

Pravidelná správa Instagramu a Facebooku.

Viac info

kto sme

Creation je spoločnosť, ktorá vznikla z myšlienky o kreatívnej tvorbe a viere v úspešnú marketingovú prezentáciu. Ako agentúra pozostávame z ľudí, ktorí kladú dôraz na detail, dôležitosť a dôkladnosť prezentácie Vášho biznisu na sociálnych sieťach a vo svete internetu. Naša práca sa zameriava na produktovú a reklamnú fotografiu, ako taktiež tvorbu contentu a správu Vašich sociálnych sietí. Z vlastnej skúsenosti vieme, že fotografie v dnešnej dobe tvoria úspešní marketing a predaj. Preto si zakladáme na čo najpresnejšom a najkvalitnejšom zachytení služby, produktu alebo biznisu, ktorý vlastníte a máte v záujme presadiť ho.

Roky skúseností s fotografiou a online marketingom nám dodali sebavedomie a istotu v tom, čo robíme. Pre každého podnikateľa ponúkame vlastné fotky a služby, ktoré budú v duchu jeho tvorby a podnikania, zamerané priamo na jeho spotrebiteľa.
Veríme, že kvalita, znalosti a služby, ktoré ponúkame, zabezpečia Vášmu biznisu rast a nesmiernu výhodu vo svete konkurencie a predaja.

Nafotili sme už toho pomerne veľa. Od ponožiek až po tovar každého tvaru, veľkosti a farby. Dokážeme čokoľvek!

Tešíme sa na spoluprácu, ktorá môže vyzerať aj takto lahodne.